Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq

Rezidans Çözümleri

Rezidans Çözümleri

INTERRA ile rezidansların tüm ihtiyacı son teknoloji ile karşılanır.

Rezidans ve konutlarda tekbir sistem ile mutlak konfor, güvenlik ve zerafet evinizde.Interra teknolojileri ile yaşam alanlarının kontrolü mükemmel bir şekilde sağlanırken, maliyet açısından etkin çözümler sunulmaktadır. En özel çözümler Interra ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulmanın vakti geldi. Interra ile rezidanslarda ihtiyaç duyulan bütün kontroller, tek bir noktadan kolayca kontrol edilebiliyor. Interra akıllı rezidans çözümleri ile kontrolü sağlarken tasarruf yapmanın keyfini çıkarın.

   
    INTERRA KONFORU

 Günlük işlerinizin yorucu temposu içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ayarlamaları, dokunmatik panel ile yapabilirsiniz.   Spadan yerinizi ayırtabilir,  taksi çağırabilir, site yönetiminden gelen duyuru ve mesajları görebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı   hizmetlerin kontrolünü dilediğniiz takdirde akıllı cihazların üzerinden de sağlayabilirsiniz.
 
   
     ENERJİ TASARRUFU

 Evinizdeki tüm kontrolleri senaryolar dahilinde yaparak, ihtiyacınıza en uygunenerji seviyesini kendiniz ayarlayabilirsiniz.   Sistem içerisinde yapılan otomatik ölçümlerle , mekanlardaki aydınlatma, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarının kontrolünü   tek bir panel üzerinden sağlayabilirsiniz.
 
   
    HER ŞEY YOLUNDA

Modern dünyanın getirdiği en büyük zorluklardan biri de bilgiye ulaşma problemidir. Site yönetimi entegrasyonu sayesinde, tüm bilgilerinize en doğru ve hızlı şekilde , tek bir ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil entegrasyon sistemi ile tüm bilgilerinizle akıllı cihazlarınız üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.
 
   
    GÜVENDE OLUN
Güvenliğinizi sorunsuz bir şekilde sağlayan çözümler sayesinde, cam kırılması gibi güvenlik uyarıları dahil bütün güvenlik sisteminizi , mobil cihazlarınızı üzerinden izleyebilir ve müdehale edebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olup, günlük işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olabilirsiniz.
 

 

Rezidans Çözümleri
1
Konsiyaj ve residanz Hizmetleri

5 yıldızlı yaşam. Rezidansların en önemli konusu "konsiyaj ve hizmetler"

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale... İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetler menüsünde. Interra'nın sunduğu dinamik platform artık rezidans hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu hizmetler Interra paneller üzerinden veya Interra mobil uygulamalar ile çağrılarak anlık bilgi lobi, resepsiyon veya bina yönetimi tarafına iletilir.

Konsiyaj
2
Otomasyon sistem kontrol

Interra ile konforu üst limitlerde yaşarken, enerji tasarrufu sağlabilirsiniz. Dünya standardı olan KNX veya özel protokol EIO ile tüm otomasyon kontrolleri yerine getirilmekte ve kullanıcıların konforuna hizmet etmektedir.
 

Akıllı Sayaç 
Faturalarınızın makul bir seviyede tutulmasına olanak sağlayan akıllı sayaç ölçerler sayesinde , evinizde harcanan aylık enerji mikratından haberdar olabilieceksiniz.

Aydınlatma 
Interra ile makanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini Interra teknolojileri ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İklimlindirme
Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.

Perde Panjur 
Dokunmatik panel üzerinden perde - panjurlarınızın kantrülünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.

Zamanlayıcı Seneryolar 
Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

Otomasyon
3
Mobil çözümler

Interra kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep tlefonunuza gönderilir.

4
Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

5
Estetik

Konforun yanısıra yaşam alanlarınıza estetik ve değer katan Interra ürünleri ile her zaman evinizde olmaktan keyif alırsınız.

6
Sip Video Interkom

Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü interkom üzerinden, kapınıza gelen konukları karşılayabilir, dilerseniz iletişim kurabilirsiniz.

Sip
7
Satış Sonrası / Servis

Interra satış sonrası hizmetleri ve servisler en seçkin projelerin memnuniyeti için ülkemizin her bölgesinde yetkin ve eğitimli ekipleri ile sahadır. Ürünlerin geliştiricsi ve teknoloji tasarımcısı olan Interra 7/24 hizmetinizde.