Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq

HABERLER & DUYURULAR

30.03.2018

Light & Building, sektör için dünyanın en önemli etkinliğidir ve Interra’nin iki ayrı salonda iki farklı standı ile kendisini ve son derece iddialı ürünlerini etkileyici bir şekilde sunması, akıllarda kalan en önemli unsur olmuştur. Toplamda, 177 ülkeden 220.000'den fazla ticari ziyaretçi, aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu alanlarında sunulan en yeni ürünleri ve trendleri keşfetmek için Frankfurt'a geldi.

Interra standını  ziyaret eden ziyaretçiler, ürünlerin zarif, şık , ve çok fonksiyonlu özelliklerine hayran kaldiklarini belirterek, Interra ekibinin bir parçasi olma isteklerini dile getirdiler. Sektördeki artış devam ediyor, bununla beraber Interra’da calişmalarına hız kazandırıyor, ve yeni rekabetsiz ürünlerini çikarmaya hazırlanıyor. Fuar esnasında KNX platformunun bir forum düzenlemesi ve birbirinden güzel gösterileri ile beraber Interra’nin Türkiye temsilcisi olarak sahnelerinde yer alması,  Interra’yı ve tüm destekçilerini ayrıca memnun etti.

İki farklı lokasyonlarda bulunan standlarımızı ziyaret eden ve keyif aldiğımız hoş çalışma ilişkileri için herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyor, sizinle Light & Building 2020’yi dört gözle bekliyoruz.